Motto tygodnia: Czy Kościół zmieni pedofilskie trzęsienie ziemi?

ico-1
numer 24/2018
Autor:

Prawe kolano prezesa wyszło ze szpitala przy Szaserów i zamieszkało w domu Kaczyńskiego na Żoliborzu. Przez 2 miesiące kolano będzie chroniła orteza, a do pełnej sprawności dojdzie za rok.

 

Z lewym barkiem piłkarza Kamila Glika nie jest tak źle jak przypuszczano, ale też nie jest tak dobrze, żeby obrońca zagrał w pierwszym meczu reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Rosji.

 

Duda przedstawił propozycję pytań, na które mieliby odpowiedzieć wyborcy podczas planowanego na listopad referendum „prekonstytucyjnego”. Według tych konstytucjonalistów, którzy mają odwagę ocenić pytania Dudy, są one albo głupie (np. o zagwarantowaniu w konstytucji wieku emerytalnego i programu „500 plus”), albo niepotrzebne (np. o konstytucyjną ochronę kobiet w ciąży, dzieci, osób z niepełnosprawnościami oraz w podeszłym wieku), albo sprzeczne ze sobą (np. o członkostwo Polski w Unii Europejskiej i Pakcie Północnoatlantyckim i jednocześnie o prymat konstytucji nad prawem międzynarodowym i europejskim).

 

Duda z Dudziną poszli do restauracji na hamburgera, a tam kobieta imieniem Katarzyna zapytała prezydenta, dlaczego zgadza się na łamanie konstytucji. Proponujemy, żeby na podobne pytanie (Czy Dudzie, który łamie obowiązującą konstytucję, wolno proponować kształt nowej konstytucji?) suweren odpowiedział w referendum.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.