Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

ico-1
numer 23/2018
Autor:

Prezes nie poddał się jeszcze artroskopii kolana, gdyż wdała się infekcja. Strach myśleć, na jaką chorobę zapadnie prezes, gdy infekcję wyleczy.

 

Drugą po prawym kolanie najważniejszą częścią ciała w Polsce jest lewy bark. Bark należy do piłkarza Kamila Glika, który tak zawzięcie trenował przed mistrzostwami świata, że bark wybił i do Rosji nie pojedzie.

 

Jest jeszcze Pięta… Tak nazywa się poseł, który niedawno był członkiem (tak, członkiem) Prawa i Sprawiedliwości, ale już nie jest, bo zainfekowany prezes kazał go z partii wywalić. Wydało się bowiem, że żonaty i dzieciaty Pięta zgrzeszył romansem. Musiał więc też się pożegnać ze speckomisją w sprawie Amber Gold (zastąpił go były wice-Macierewicz, czyli Kownacki) oraz komisją ds. służb specjalnych (nie wiadomo, kto go zastąpi).

 

Tabloid, który jako pierwszy opisał romans Pięty, poinformował, że Macierewicz z chłopakami, Misiewiczem i Jannigerem, zamierza opuścić PiS i założyć nową partię, w której znajdzie się też miejsce dla Pięty. Myszy tak harcują, bo pan prezes jest chory i leży w łóżeczku.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • ,, SPOTKALI SIĘ W CZASIE SMOLEŃSKIEJ ROCZNICY , MIEJSCOWA DZIEWCZYNA Z MASKOTKĄ PRAWICY . ZA CMOK TULI – TULI I ZA CHĘDOŻENIE OBIECAŁ JEJ STASZEK ROBOTĘ W O R L E N I E . A GDY ZNUDZIŁ GO ŻYWOT W TYM GRZESZNYM SZALEŃSTWIE , TO KOPNĄŁ JĄ W ZADEK , LECZ Z B Ł O G O S Ł A W I E Ń S T W E M ! . MORAŁ Z TEGO MEZALIANSU WYŁANIA SIĘ ŚWIĘCIE , LEPIEJ DAĆ BYLE PIESKOWI , NIŻ ; P I S – kowi P I Ę C I E – AMEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

  • Na kapuscie zólte liscie,
    nie daj dupy ty pisiscie,
    jak sie prezio o tym dowi
    to ci dupe upanstwowi!