Motto tygodnia: Nie pozwolą sprawiedliwi i prawi – Duda Falenty nie ułaskawi.

ico-1
numer 21/2018
Autor:

Myśleliśmy, że po pomyśle wybudowania w gminie Baranów największego we wszechświecie Centralnego Portu Komunikacyjnego premier Morawiecki niczym nas już nie zaskoczy. A tu masz, Mateuszu, placek: „Mosty plus”. Za pieniądze, które z górką by wystarczyły na 500-złotowe dodatki dla niepełnosprawnych, pisowski rząd do roku 2025 zamierza zbudować 22 mosty w poprzek pięciu rzek w dziewięciu województwach. Opozycja – jak to opozycja – marudzi, że mosty to kiełbasa wyborcza. To słabe porównanie: kiełbasę da się zjeść, a na gryzieniu mostów można sobie zęby (mostki) połamać.

 

Niepełnosprawni oraz ich opiekunowie protestują w Sejmie szósty tydzień. Na przywitanie gości, którzy przyjechali do Warszawy na obrady Zgromadzenia Parlamentarnego NATO, przygotowali afisze z napisami w języku obcym. Podpowiadamy: „PiSs” to po polsku „szczochy”, a „to PiSs” to „sikać”, inaczej „olewać” sikiem prostym.

 

Pełnosprawny Lech Wałęsa odwiedził protestujących niepełnosprawnych, pogwarzył z nimi odrobinę i dał im jedną radę – niech o wsparcie zwrócą się do górników. Panie Prezydencie, górnicy się nie ruszą, bo mają większe dodatki niż marne 5 stów, o które upominają się niepełnosprawni.

 

Nadpobudliwi kibice piłkarscy Lecha Poznań narobili bałaganu podczas ostatniego meczu Ekstraklasy z Legią Warszawa. Za używanie przemocy, środków pirotechnicznych i spowodowanie strat materialnych na co najmniej 3 mln zł policja złapała 17 kibiców i wyłapuje kolejnych. Grożą im wysokie grzywny i zakazy stadionowe – już Morawiecki, Brudziński i Ziobro tego dopilnują. Chyba żeby kibice mieli się pisowcom przydać w roli najwierniejszego elektoratu…

 

Całość na łamach

 

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Morawiecki: „Mam sposób zupełnie prosty -Zacznijmy budować mosty!”. No, ale cóż, kiedy pis-ryby, Budowały tylko na niby, Pis-Żaby na aby-aby, A pis-rak byle jak. Nastepne pomysly premiera nietrudno przewidziec: Mam pomysł zupełnie nowy – Zacznijmy kuć podkowy! oraz Jest sposób, ja wam mówię, Zacznijmy szyć obuwie!. Oj uszyje na PiS buty, uszyje!!