Motto tygodnia: Nie pozwolą sprawiedliwi i prawi – Duda Falenty nie ułaskawi.

ico-1
numer 15/2019
Autor:

Trwał strajk nauczycieli. Rząd – podobnie jak rok temu próbował zrobić z opiekunami osób z niepełnosprawnościami – podpisał porozumienie z oświatową „Solidarnością”, a wicepremier Jęczydło (Jęcząca Szydło) ogłosiła sukces. Została za to nagrodzona kwiatami – tak jak po zwycięstwie brukselskim 1:27.

 

Kolejnym zwycięstwem rządu – mimo strajku – było zorganizowanie egzaminów końcowych dla gimnazjalistów. Egzaminy były nadzorowane przez emerytów, katechetów oraz zwykłych nauczycieli, których nauczyciele strajkujący nie nazwali łamistrajkami.

 

Łamistrajkiem obwołany został za to Proksa – człowiek, który jest przywódcą oświatowej „Solidarności” i radnym Prawa i Sprawiedliwości. Niektórzy należący do „S” nauczyciele nie przerwali strajku, a na dodatek wyrzucili legitymacje związkowe. Ci, którzy nie wyrzucili, żądają dymisji Proksy.

 

Morawiecki młodszy ogłosił w publicznej telewizji zamiar zwołania – tuż po świętach wielkanocnych – oświatowego okrągłego stołu. Liderzy pozostających w sporze z rządem Związku Nauczycielstwa Polskiego i Forum Związków Zawodowych zapowiedź premiera przyjęli tak jak na to zasługuje – wzruszeniem ramion.

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 • Ziemianie nadwiślańscy!!!
  Nie jesteście żadnymi polakami!
  Jesteście po prostu Ziemianami, którym pechowo przyszło się urodzić w korupcyjno-pedofilsko-złodziejsko-katolicko-alkoholickim grajdole. Zostaliście nauczeni mówić po polsku. A następnie zbrodnicza organizacja, czyli system edukacji tzw. narodowej rozpoczął pranie mózgu martyrologią, tożsamością narodową i dziedzictwem narodowym, aby z Was zrobić mięso armatnie i żywicieli dla parszywych beneficjentów sojuszu ołtarza z tronem.
  Tzw. polska to tylko rewir działania zorganizowanej grupy przestępczej, czyli tzw. władzy w togach, sutannach, ewentualnie w garniturach.
  JEDNOCZYMY PLANETĘ W JEDNO PAŃSTWO, A PATRIOTYCZNE PASOŻYTY DO WIĘZIEŃ!!!!!
  PRECZ Z OBRZYDLIWYM SOJUSZEM POSTKOMUNISTYCZNO-PRAWICOWEJ WŁADZY Z PEDOFILSKIM GANGIEM WATYKAŃSKICH OSZUSTÓW STOSUJĄCYCH METODĘ „NA ZBAWIENIE”!!!!!
  Każda religia to perfidne oszustwo, np. metodą „na zbawienie”. Tak, jak można wytresować zwierzę do występowania w cyrku, tak też można wytresować człowieka do wierzenia w opętańczą kazirodczo-kanibalistyczno-sadomasochistyczną mitologię. Jest tylko jeden warunek: najlepiej tresurę zacząć od urodzenia i od wmawiania, że jest się winnym. W przypadku zwierząt, zyski czerpie dyrektor cyrku. W przypadku religijnych ludzi, zyski czerpią… no wiecie, jacy „treserzy” i dyrehtorzy. Podobnie z obrzydliwą tresurą patriotyczną.
  zobacz też: pokazywarka.pl/tu1kmh/