Motto tygodnia: Czujesz chęć przemożną pogardzania piłką nożną?

ico-1
numer 28/2017
Autor:

Po wyjeździe prezydenta Trumpa na Polskę spadła nowa plaga – odporna na antybiotyki superbakteria dwoinki rzeżączki, którą szczególnie łatwo złapać podczas robienia laski lub minety osobnikom zarażonym. „Uwaga na seks oralny!” – bije na alarm „Gazeta Wyborcza”.

Trudno powiedzieć, czym zaraził się Błaszczak, gdy mówił w radiu, że kosztami policyjnej ochrony miesięcznic smoleńskich (za każdym razem kilkaset tysięcy złotych) należy obciążyć tych, którzy grożą kontrmanifestacjami.

Kontrmanifestanci, czyli Obywatele RP, Władysław Frasyniuk, Włodzimierz Cimoszewicz, Stefan Niesiołowski i kilkunastu innych polityków opozycji parlamentarnej i pozaparlamentarnej, nie zdołali zablokować miesięcznicy nr 87. Głównie dlatego, że smoleńskiego pochodu Kaczyńskiego strzegło 2300 policjantów oraz stalowe i betonowe bariery, ale też dlatego, że postanowili odpuścić i pójść pod pomnik Nieznanego Żołnierza, gdzie Frasyniuk przemówił i złożył białe róże.

Macierewicz powiedział w TVPiS, że Lech Wałęsa to „podły zdrajca”. Nie dlatego, że zdradził Frasyniuka, kładąc się w szpitalu, ale dlatego, że współpracował ze Służbą Bezpieczeństwa. Myślicie, że Macierewicza zaatakowała superbakteria – rozdwoinka jaźni?

 

Całość na łamach

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.