Motto tygodnia: W Kijowie w jednej chwili, w Warszawie w drugiej chwili. Struś Pędziwiatr? Nie. Micheil Saakaszwili!

Ręce, które biorą

numer 1/2018

Nie lękajcie się! Ministerstwo Zdrowia nie wprowadzi nagle do szpitali uzdrowicieli duchowych. Zrobiło to już wiele lat temu.

Antoni Przechrzta nosi oficjalny tytuł uzdrowiciela. 26 innych osób z Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli (PSDU) też go nosi. Przechrzta jest jednak najwyższym uzdrowicielem, bo ma na to papiery międzynarodowe. Od ponad dwudziestu lat jest członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia NFSH The Healing Trust. I przez wiele lat prowadził zajęcia dla studentów medycyny w Akademii Medycznej w Royal London Hospital.

 

Widzenie astralne

W Polsce Przechrzta prezesuje PSDU i dyrektoruje w swojej firmie o nazwie Instytut Realizacji Siebie. Samorealizacja Przechrzty polega głównie na szkoleniu adeptów uzdrowicielstwa.

„Misją Instytutu Realizacji Siebie jest rozwój potencjału człowieka z jego duchową, umysłową i emocjonalną stroną. Chciałbyś dowiedzieć się, jak przeprowadzić sesję uzdrawiania, uzdrawianie chorób, uzdrawianie na odległość, uzdrawianie relacji międzyludzkich czy też leczenie sytuacji życiowej? Uzdrawianie duchowe to skuteczna terapia, medycyna naturalna, medycyna duchowa, która wspiera leczenie chorób i dolegliwości oraz problemów życiowych, zawiera możliwość nawiązania relacji z duszą i swoją misją (to więcej niż bioenergoterapia). Prowadzimy kursy i szkolenia, szkolenia terapeutów takie jak: kursy duchowego uzdrawiania, samo uzdrawianie, w które też wchodzi bioenergoterapia. Poza tym kursy: rozwój intuicji, jasnowidzenia, widzenie zdalne, podróże astralne OoBE, a także wczasy z intuicją i rozwojem duchowym w Polsce, USA i innych krajach”.

W czasie astralnych podróży za ocean kursanci przerabiają program, dzięki któremu będą mogli jasnowidzieć zdalnie. W tym celu muszą zaliczyć zajęcia w kilku stopniach edukacyjnych.

 

 

Całość na łamach

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.