Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

Prima aprilis

numer 14/2017

Naprawdę red. Wołk-Łaniewska złożyła wizytę w Radiu Maryja, gdzie naprawdę modliła się za pomyślność red. Jerzego Urbana („Antychryst u Rydzyka”).

Marka G. naprawdę wyrzucono z PiS-u za to, że naprawdę zagrał w pornolu („Najaktywniejszy członek PiS”).

Przeciwnicy procedury in vitro naprawdę zachowują się dziś tak jak sto lat temu naprawdę zachowywali się przeciwnicy kanalizacji („Żydzi katolikom ukradli te kupy”).

Polscy naukowcy naprawdę opublikowali w tygodniku „Nature” artykuł o nieistniejącej kobiecie (nazwali ją Anna O. Szustka), która podawała się za uczoną i od innych uczonych naprawdę dostała dziesiątki propozycji pracy i możliwości rozwoju kariery („Jak wydymać uczonych”).

Kilkudniowe lub kilkutygodniowe poronione embriony naprawdę będą chowane na cmentarzach, a rodzice naprawdę dostaną na nie zasiłek pogrzebowy („Trumienka jak ziarnko maku”).

Jedynym żartem pierwszokwietniowym, na jaki sobie pozwoliliśmy w poprzednim numerze „NIE”, było omówienie tajnego raportu rzekomo zamówionego przez prymasa, a polegającego na policzeniu wszystkich dzieci spłodzonych przez polskich księży oraz dzieci tych dzieci („Spis cudzołożników”).

 

REDAKCJA

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.