Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Ryszard Czarnecki oznajmił, że Polska jest największym krajem Unii Europejskiej. Nie trzeba być Eichelbergerem, żeby zdiagnozować tu kompleks Edypa.

5 marca będzie miał premierę odcinek „Teleranka” z udziałem ministra Antoniego Macierewicza. W ośrodku w Gostyninie ten odcinek będzie się cieszył podwójnym zainteresowaniem.

Sadowniczy Zakład Doświadczalny w Brzeznej pracuje nad wyhodowaniem nowej odmiany malin. Dla uczczenia prezydenta Dudy nowa odmiana będzie się nazywała „Maliniak”.

Minister Radziwiłł zapewnił, iż nie twierdził, że w październiku obudzimy się w raju. Oczywiście większość obudzi się w piekle.

Aktorka Małgorzata Kożuchowska odmówiła pokazania pleców na sesji w „Playboyu”. To może chociaż ślady na całunie pokaże?

Siedmiu kandydatów wystartowało w konkursie na prezesa Totalizatora Sportowego. Wygra kandydat, który miał szczęśliwy numerek z prezesem Kaczyńskim.

Redaktor Piotr Kraśko zaprosił myśliwych do udowodnienia ich męskości w maratonach. Maraton to mniej więcej taki sam dowód męskości jak myślistwo.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.