Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

ico-1
Autor:

Funkcjonariusze CBŚ zatrzymali szefa grupy przestępczej, która wyłudziła 44 tony orzechów laskowych. Rząd zrealizuje obietnicę wyborczą, jaką było 500 kilo orzechów na każdą drugą wiewiórkę w domu.

NASA poinformowała, że załoga Apollo 10 słyszała tajemnicze gwizdy na orbicie okołoksiężycowej. W tej sprawie czekamy na stanowczą notę polskiego MSZ.

Brytyjski rząd w ramach programu aktywizacji młodych dofinansuje bary ze striptizem. Młodzi Polacy mają szklankę wody termalnej zamiast.

W ramach objęcia harcerzy honorowym protektoratem prezydent Duda rozpalił ognisko na chodniku przed pałacem prezydenckim. Dlaczego nikt nie zadzwonił pod 998?

Małgorzata Terlikowska oceniła, że Maria Kiszczak umieranie męża potraktowała jak trampolinę do kariery medialnej. Pytanie, czy lepiej robić karierę medialną na umieraniu, czy śluzie owulacyjnym, uważamy za otwarte.

Z Cmentarza Łostowickiego w Gdańsku zostały skradzione zwłoki 85-letniego mężczyzny. Najwidoczniej IPN na serio wziął się za przesłuchiwanie świadków.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.