Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Portal Fronda.pl podaje, że zbyt wczesne podjęcie współżycia seksualnego zwiększa ryzyko zachorowania na raka prostaty. Chyba u kleru.

Prezes Kaczyński powiedział, że kredyty we frankach są pomysłem na ściągnięcie skóry z polskich obywateli. Czy prezes miał na myśli marszczenie freda?

Krzysztof Ibisz skrytykował wyjście aktorek „Idy” na wino z ceremonii rozdania Oscarów. Ibisz jest znany głównie z nieanglojęzycznej roli pogromcy łupieżu.

Na antenie Polsat News zadebiutował program „Skandaliści” o kontrowersyjnych postaciach polskiej polityki, mediów i kultury. A nam się wydawało, że emisja już trwa w Faktach TVN.

Renata Beger powiedziała w kontekście Magdaleny Ogórek, że chude kobiety są złośliwe i wredne. Pani Renata chyba za dużo najadła się Anana Kofana.

Jak wynika z najnowszego sondażu CBOS coraz więcej Polaków deklaruje się jako osoby niewierzące. Podpowiadamy arcybiskupom: wzrost zachorowań na odrę to nie przypadek.

Jihadi Matchmakers to konto, które zajmuje się swataniem kobiet z islamskimi bojownikami. Oby zakochani nie wybrali się na pierwszą randkę do Paryża.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Luuudzie za duzo wagi przywiazujecie do statystyki. W momencie śmierci i tak się okazuje ze wszyscy jestesmy chrystusami