Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Resort finansów przymierza się do podniesienia podatku VAT na prezerwatywy i smoczki dla dzieci. Wspólnym mianownikiem jest to, że jedno i drugie służy do zatykania dziury.

W Warszawie spotkali się księżna Catherine i książę William oraz Andrzej Duda i Agata Kornahauser-Duda. Z relacji mediów wynika, że wszyscy byli ubrani.

W Grudziądzu policja szuka rodziców 2-latka porzuconego pod sklepem monopolowym. Zapewne familia Sobieski.

Sławomir Nitras powiedział Joachimowi Brudzińskiemu, że może on sobie dzwonić pewną częścią ciała. PiS-em?

Miriam Shaded ogłosiła bojkot wody „Żywiec Zdrój” z powodu islamskiego symbolu półksiężyca na etykiecie. Pani Shaded jest dowodem na to, że potomkowie emigrantów są bardziej niebezpieczni niż oni

Jarosław Kaczyński zaapelował, aby nie wycierać sobie mord jego bratem. Jak to sobie człowiek wyobrazi, to rzeczywiście może to być niehigieniczne.

MARTA M.

Wasze komentarze 4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • a mial szanse by przebic Nikite swoim wystapieniem (trescia pokonal go,zabraklo formy) ,wystarczylo by zdjal but i uzyl go zamiast piesci,uderzajac w mownice,

  • NIEHIGIENICZNE I STRASZNIE ŚMIERDZĄCE !!!.

  • Wykryto w Polsce , nową roślinę z gatunku R O S I CZ E K ; ,, KACZENIEC – SZALENIEC ” . Jest to roślina BARDZO TRÓJĄCA , wytwarzająca [ gdy się ją ,, DOTKNIE ” ] , ŚMIERDZĄCY ŚLUZ i PARZĄCĄ PIANĘ z OTWORU GĘBOWEGO . Nazwa botaniczna ; ,, JAR KACZ KARŁOWATY ” . Występuje na terenach INTENSYWNIE NAWOŻONYCH GNOJÓWKĄ , ale przede wszystkim w : P I S – IE . Jest TEŻ TAKA RZ E K A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

  • O Matko, jak normalny człowiek czyta takie komentarze a la DYŻURNY BOTANIK KRAJU z 23 lipca, to mu się faktycznie zaczyna ulewać TRÓJĄCY i śmierdzący śluz, którego najchętniej chciało by się wylać na PT Autora, kuervas !
    Hej !-