Motto tygodnia: Ale draka! Afera Piebiaka!

2 miesiące potrwa konserwacja Włodzimierza Lenina, w ramach której wódz dostanie nowy roztwór i garnitur. Most Łazienkowski, mimo że młodszy, nie ma co liczyć na takie tempo remontu.

Urząd Patentowy nie zezwolił na zastrzeżenie nazwy teatru Pożar w Burdelu z uwagi na jej wulgarność. Wyjściem kompromisowym może być nazwa: Pożar w Urzędzie.

Jacek Kurski powiedział, że dziennikarze absolutnie nie powinni pisać o życiu prywatnym osób publicznych z czystej ciekawości. Panie Jacku, pamiętamy!

W Niemczech ukaże się krytyczne wydanie „Mein Kampf” Hitlera. Kanclerz w swojej odświeżonej autobiografii poprze ruchy pacyfistyczne?

Rozpoczyna się tydzień modlitw o trzeźwość pod hasłem: „Abstynencja dzieci troską rodziny, Kościoła, narodu”. W tej intencji po maluchu.

Furorę robią rekolekcje odchudzające na podstawie diety św. Hildegardy lub postu Daniela wspomagane wysiłkiem fizycznym. Jezus też uprawiał water walking.

Nie dojdzie do skutku przyjazd Paris Hilton na otwarcie Targów Mody w Ptak Fashion City w Rzgowie. Nieoficjalnie wiemy, że zawiodła nawigacja.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.