Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

Kongregacja Kultu Bożego i Sakramentów Bożych orzekła, że hostia powinna zawierać 25 mg glutenu. Postać Chrystusa z pszenicy niebezpiecznie przypomina chochoła.

Para prezydencka odpoczywa w Juracie, gdzie spaceruje, trzymając się za ręce. Czy to jest ta ręka, co nie chciała Trumpa?

Poseł PO Arkadiusz Myrcha przeprosił za słowa, że „stojąc jak co miesiąc na taborecie, prezes będzie dochodził”. W wieku prezesa się nie dochodzi, tylko utrzymuje wysokość przelotową.

Paweł Rachoń z TVP był szarpany podczas smoleńskiej kontrmanifestacji. Jak się można domyślać, nie szarpało go tylko sumienie.

Antoni Macierewicz nazwał Lecha Wałęsę jednym z najszkodliwszych i najpodlejszych zdrajców w ostatnich dziesięcioleciach. Niestety, akcja zbierania pieniędzy dla niewidomego Antosia okazała się oszustwem.

Stroje Zgromadzenia Matki Teresy stały się zastrzeżonym znakiem towarowym. Uczestnicy Love Parade w Berlinie będą zawiedzeni.

W Chinach zatrzymano 35 osób oskarżonych o oszustwa metodą „na wnuczka”. Bądź mądry i rozpoznaj wnuczka w Chińczyku.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • „Antoni Macierewicz nazwał Lecha Wałęsę jednym z najszkodliwszych i najpodlejszych zdrajców w ostatnich dziesięcioleciach”
    O Matko, może bym to tego tak nie ujął, ale faktem jest, że wybór Wodzusia na prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej made in Poland, był – delikatnie mówiąc – hańbą na honorze mojej, ukochanej Ojczyzny. No bo tak patrząc wstecz, to nasi, przedwojenni prezydenci, to byli GOSTKI, które nie wypadły sroce spod ogona, jak nasz Wodzuś. To byli wybitni, znani naukowcy, jak Gabriel Narutowicz, czy Ignacy Mościcki, budowniczy polskiego przemysłu chemicznego. Może jem nie dorównywał prezydent Stanisław Wojciechowski, będąc działaczem spółdzielczości, ale po zamachu majowym podjął działalność naukową. A Wodzuś co, nawet uzyskanie świadectwa Stowarzyszenia Elektryków Polskich, uprawniające do pracy bardziej odpowiedzialnej od wymiany żarówek i ściągana izolacji z kabli, przerastała jego stan posiadania, kuervas ! Hej !-

    • Ten „wodzuś” jak go nazywasz jest najbardziej rozpoznawalnym Polakiem na świecie, choć co poniektórzy twierdzą, że przebija go JP ElMondo II. I cokolwiek Macierewicz by zrobić nie chciał, to i tak Bolek zajmie w annałach pocześniejsze miejsce od niego, a nawet od jego prezesa, co przypomina Lolka jako żywo.