Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Marcin Dubieniecki powiedział, że swoje porsche też dostał od bezdomnego. Jak się uczyć, to od najlepszych.

Prezydent Andrzej Duda odznaczył matki w rodzinach wielodzietnych Złotymi i Srebrnymi Krzyżami Zasługi. Za uprawianie seksu medalu brązowego nie przyznano, gdyż budzi skojarzenia.

Telewizja Republika ruszyła z programem po angielsku, który ma otworzyć oczy ślepców. A jelita przeczyści tym z problemami z perystaltyką.

Elżbieta Bieńkowska powiedziała, że rząd PiS-u ma w Brukseli gorszą opinię niż silniki diesla. Słowem: narobiliśmy smrodu.

O ustawie IPN Jacek Sasin powiedział, że nikt nigdy lepszej ustawy nie napisał. Dlatego ustawa zyskała taki rozgłos w świecie.

Poseł Stanisław Pięta orzekł, że Europa obumiera, a Polska jest jej jedyną cywilizacyjną nadzieją. To jest groźba!

Piosenkarka Doda została wezwana do prokuratury w związku z groźbami wobec byłego partnera. Przynajmniej wiadomo, kto panu Haidarowi majstrował przy skrzydle.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • No, kurwa,nie mogę.
    W tych dniach, kiedy aż się prosi zrobić jakąś galerię o żydowskich mordach i obozach w Palestynie, wy daliście „Kolega z Jedwabnego”!!!
    Tfu!

  • O Matko, tą wypowiedzią p. Dżek Sasin przypomina mi niestrudzoną Julcię Piterę z PO, która KAŻDĄ, platfomerską głupotę potrafiła uzasadnić. Nawet jakby McDonald rzucił hasło ZABETONOWAĆ WISŁĘ – Julcia potrafiłaby to uzasadnić pod kątem ekonomicznym, geologicznym, historycznym itepe. No są takie zmutowane Ludzieńki z gatunku, który można zaklasyfikować jako PITESIN, kuervbas ! Hej !-

  • Bieńkowska pierdzi przestrzegając surowych europejskich norm emisji smrodu. Dlatego ma w Brukseli opinię lepszą od parowozu.