Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Radny ze Szczecina domaga się przemalowania biało-czerwonych pasów dla pieszych, gdyż znieważają polskie barwy narodowe. Zgodnie z tą logiką żona pana radnego nie powinna nosić białych majtek podczas miesiączki.

Portal Fronda.pl obwieścił, że ateiści wymrą przez stosowanie antykoncepcji. Coraz więcej wskazuje na to, że polski rząd zamierza ocalić ten gatunek przed wymarciem.

Janusz Korwin-Mikke za obraźliwe uwagi na temat kobiet stracił miesięczną dietę i nie może wykonywać obowiązków europosła przez 10 dni. Ta kara sugeruje, że Korwin-Mikke do tej pory wykonywał jakieś obowiązki.

Robert Makłowicz zarzucił Telewizji Polskiej, że zrobiła go w konia. TVP ma raczej skłonność do robienia w wałacha.

Jak podaje portal Natemat, Kancelaria Prezydenta Dudy zakupiła w ostatnich miesiącach krzyże, różańce i sznury modlitewne. Z tego zestawu sznury są najfajniejsze, tylko trzeba uważać, żeby nie zostawiły otarć na szyi.

Telewizja Polska ogłosiła nabór projektów na audycję o tematyce religijnej. Program ku pocieszeniu serc rozwodników mógłby poprowadzić prezes Kurski.

Rebecca Kiessling, działaczka pro-life, powiedziała w Sejmie, że aborcja jest większą traumą niż gwałt. Rzeczywiście, z gwałtu katolicy nie robią większego halo.

 

MARTA M.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.