Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Kancelaria Sejmu ogłosiła, że szuka uczciwych osób do sprzątania. A jeden krystalicznie uczciwy poseł nie mógłby od czasu do czasu Sejmu mopem przelecieć?

Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski stwierdził, że za fatalne wyniki finansowe stadniny w Janowie Podlaskim odpowiedzialna jest susza. Konie wyschły?

Prezenter telewizji Fox News powiedział, że od dziesięciu lat nie myje rąk. Prezenterzy TVP wycierają ręce w paski.

Jak podaje Pressserwis, koncern Huawei szuka agencji specjalizującej się w kryzysowym PR. Dzień dobry, dzwonię z Huawei, słyszeliśmy, że mogą państwo nam pomóc.

Poseł Marek Jakubiak powiedział, że za Platformy Obywatelskiej dzieci kradły sobie kanapki w szkołach. Za PiS dzieci kradną sobie stanowiska.

Zero złotych zebrało narodowościowe stowarzyszenie Duma i Nowoczesność w internetowej zbiórce pieniędzy. Szlachta nie płaci!

 

MARTA M.

Wasze komentarze 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Prezenterzy TVP wycierają ręce w paski i wcale rąk od tych pasków nie umywaja!

  • Oj ! W te paski to oni nie tylko ręce wycierają .

  • Inna prasa śniadaniowa donosi, że na konferencji w Monachium Polska powiedziała NIE projektowi stworzenia niezależnej od NATO armii europejskiej.
    Warszawa woli stawiać na przegraną kobyłę USA. Zołnierz amerykański będzie tak samo skutecznie umierał za Polskę jak za Afganistan. Tylko nieco szybciej, bo wróg ze Wschodu trochę lepiej uzbrojony niż talibowie.