Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Europoseł Czarnecki ostrzegł, że jego usunięcie ze stanowiska wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego jest niezwykle groźnym precedensem. Z tonu wnioskujemy, że europosłowi Czarneckiemu grozi późna aborcja.

„Pilnujmy Polski” nazywa się nowy program Antoniego Macierewicza w Telewizji Republika. Jest duża szansa na to, że Macierewicz będzie lepszy od gołego Marcinkiewicza.

Red. Tomasz Sakiewicz powiedział, że bracia Kaczyńscy przywrócili nam dumę z Polski. „Nam” mówi red. Sakiewicz o sobie.

Proboszcz z Góry Iglicznej został skazany na 10 miesięcy prac społecznych za porażenie paralizatorem mężczyzny, który wszedł do sanktuarium z psem rasy york. Zgodnie z tradycją chrześcijańską wstęp do miejsc świętych mają tylko osły.

Jacek Kurski powołał zespół, który będzie bronił dobrego imienia Polski. Jak ktoś tak gorliwie broni swojego dobrego imienia, to znaczy, że nieźle wcześniej nawywijał.

Kornel Morawiecki powiedział, że jest zwolennikiem przeprowadzania kolejnych ekshumacji w Jedwabnem. Będziemy wykopywać Żydów tak długo, aż wydadzą winnych Niemców!

 

MARTA M.

Wasze komentarze 4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Panowie rysownicy!
    W tym tygodniu galeria bez kurew pod latarniami. A ja bez nich żyć nie mogę!

  • O Matko, a propos p. Kornela i ekshumacji, to mnie się przypomniał taki kawał – pardons, może nie na miejscu, ale w temacie i w sumie fajny. – Otóż swego czasu znany polski egiptolog, prof. Michałowski wykopał gdzieś na pustyni jakąś dostojną mumię, ale nie potrafił jej zidentyfikować. Wysłał do British Muzeum – nie wiedzą, potem na uniwerek do USA, na którym wykładał Indiana Jones – tyż nie wiedzą, na koniec o Moskwy. Po tygodniu przesyłka wróciła i odpowiedź: „Jest to mumia Ramzesa XV.”. Profesor telegrafuje do Moskwy: – „Jak i po czym ją zidentyfikowaliście ?” Odpowiedź: – „Sam się przyznał”. Hej !-

  • Powszechnie wiadomo, jak wyglada sniadanie wiedenskie. Smaczne, lekkostrawne i pozywne. Ostatnio, w niektorych strukturach PiS, zapanowala moda na sniadanie brukselskie – ciezkostrawne i niezdrowe: czarnecki chleb ze szmalcem.