Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski powiedział, że każdemu następnemu prezydentowi życzy takiej żony jak Agata Duda. To będzie coś jak trofeum przechodnie?

Antoni Macierewicz zapowiedział odebranie Wojciechowi Jaruzelskiemu i Czesławowi Kiszczakowi stopni generalskich. Jak te wszystkie stopnie i odznaczenia zmieszczą się na jednym Stanisławie Piotrowiczu?

Na pomniku poległych stoczniowców nieznani sprawcy napisali: „PiS – wolność poza schematami”. Schematami tu wydają się być granice Polski.

Jarosław Kaczyński zapowiedział, że uporządkuje działania opozycji.. Rozkaże jej odmaszerować.

Posłanka Nowoczesnej Joanna Augustynowska zaproponowała, aby posłów PiS wysłać na lekcje wychowania seksualnego. Na początek przydałyby się lekcje wychowania.

Harcerze przynieśli „betlejemskie światło pokoju” premier Beacie Szydło oraz rządowi. Światło pokoju to taki znicz olimpijski, tylko dla osób, które nie uprawiają sportów.

Jak podaje „Przegląd Lekarski” ponad 20 procent nauczycieli pali papierosy. Wygląda na to, że nauczyciele sami się wygaszą.

Wasze komentarze 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Wkurwiacie się, a te degradacje generałów to prawo zwycięzcy. Nasi dziadkowie teź się po wojnie z sanacyjnymi szarżami nie pieścili.
    A tym generałom można postawić zarzut największy: to że przegrali.

  • To teraz we wszystkich nowych słusznych podręcznikach historii będzie szeregowy Jaruzelski ?

  • Generałowie zaprosili waszyngtońskich emisariuszy do Okrągłego Stołu i mają co chcieli.
    Na co liczyli, na kanonizację?