Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

ico-1
numer 51-52/2015

Po wypowiedzi Martina Schultza o zamachu stanu w Polsce Jerzy Zelnik zapowiedział, że „pan Schultz oberwie”. Wygląda na to, że Parlament Europejski doczeka się audytu artystycznego.

Podczas sobotniego Marszu Obrony Demokracji Roman Giertych wykonał niepowtarzalne skoki. Narodził się wielki następca Gabriela Janowskiego.

Rafał Ziemkiewicz powiedział, że Jarosław Kaczyński nigdy nie był twardym antykomunistą. Za to red. Ziemkiewicz ma permanentne komunistyczne zatwardzenie.

Podczas sesji fotograficznej dla magazynu „Time” Donald Trump został zaatakowany przez orła. Media nie podają, czy orzeł nasrał mu do gniazda.

Minister Środowiska Jan Szyszko powiedział, że w Puszczy Białowieskiej niszczeje obecnie 3,5 mln metrów sześciennych drzewa, podczas gdy miejscowa ludność nie ma czym palić. Niech palą konstytucją!

Mariusz Błaszczak powiedział, że manifestacja przed domem Jarosława Kaczyńskiego to polityczna wścieklizna. Niestety nie ma szans na to, aby prezes dostał serię bolesnych zastrzyków w kota.

Ambasada RP w Rzymie wysłała notę protestacyjną do MSZ Włoch, w której wyraziła oburzenie organizacją miasteczka św. Mikołaja nieopodal polskiego cmentarza na Monte Casino. Widać Mikołajowi chcą towarzyszyć polskie bałwany.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.