Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

ico-1
numer 51-52/2017

Lordem z Chobielina w obsikanych spodniach nazwał Joachim Brudziński Radosława Sikorskiego. Czy jest na sali przedszkolanka?

Jak informuje „Do Rzeczy”, Jarosław Kaczyński nie ogląda już rodeo, bo nie odpowiada mu nowy komentator. Rodeo – tak jak filmów porno – nie ma co komentować; wystarczy sama akcja.

Ryszard Czarnecki powiedział, że Antonii Macierewicz jest dobrym ministrem. Skąd ten brak entuzjazmu?

Premier Mateusz Morawiecki oznajmił, że nie jeździmy do Europy jako petent. Jako petent to jeździmy na Nowogrodzką.

Poseł Dominik Tarczyński z okazji świąt życzył „Gazecie Wyborczej”, aby upadła. To serdeczne życzenia: Jezus upadał 3 razy, a został królem Polski.

Jak poinformował „Super Express”, zapanowała moda na świąteczne brwi imitujące choinkę. Witold Waszczykowski od lat 50. XX w. przygotowywał się do tej mody.

Małgorzata Wassermann przyznała, że boleje nad utratą Marka Suskiego. Za to rodzina Romanowów będzie spoczywać w spokoju.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • ‚Małgorzata Wassermann przyznała, że boleje nad utratą Marka Suskiego’
    NIEPOTRZEBNIE!
    Ten ‚TUZ INTELEKTU’ od teraz bedzie czesto dostarczal powodow do smiechu nie tylko w Polsce ale i w nnych krajach!
    PISOWCY BEDA Z NIEGO DUMNI!

  • Nie przypominam sobie, by Jezus został ogłoszony królem Polski?! To jakaś nadinterpretacja! Ciekawe natomiast jest stwierdzenie posła UE Ryszarda Czarneckiego; czyżby rzeczywiście Macierewicz spadł o ocenę niżej??? Za to post o Morawieckim jest wyjątkowo udany; Po co do Tuska? Za daleko; lepiej na Nowogrodzką, bo bliżej i bez samolotu.

  • Nie przypominam sobie, by Jezus został ogłoszony królem Polski?! To jakaś nadinterpretacja! Ciekawe natomiast jest stwierdzenie posła UE Ryszarda Czarneckiego; czyżby rzeczywiście Macierewicz spadł o ocenę niżej??? Za to post o Morawieckim jest wyjątkowo udany; Po co do Tuska? Za daleko; lepiej na Nowogrodzką, bo bliżej i bez samolotu. Czyżby faktycznie to powiedziano??? Jest ktoś na forum, kto tak samo myśli, jak ja???