Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

CBA zatrzymało mężczyznę, który podszywał się pod kuzyna Jarosława Kaczyńskiego. Cwaniak – metodą na wnuczka nic by już nie wskórał.

Tygodnik „wSieci” z okazji czwartych urodzin zmienił szatę graficzną na „przejrzystą i elegancką”. Ciekawe jak w nowym layoucie wypadnie red. Lis?

Nowa wybranka Jacka Kurskiego pani Joanna Klimek wyznała, że „Jacek łączy w sobie siłę i dobro”. I prędkość.

Ponad 2 mln zł otrzyma fundacja państwa Elbanowskich za konsultacje zmian w edukacji. To niska cena za to, aby Elbanowscy więcej nie przyprowadzali swoich pociech do Sejmu.

Piosenkarka Doda powiedziała o swojej ostatniej płycie, że „przelała całkowitą prawdę, całkowity autentyzm, nie licząc się z niczym i jakby z nikim”. Z Nikim to się akurat pani Doda liczyła.

Zgodnie z wolą marszałka Marka Kuchcińskiego od stycznia korespondenci sejmowi będą mogli nagrywać polityków tylko w wyznaczonych miejscach Sejmu. Dlatego, że dziennikarze TVN odbierają apetyt posłance Pawłowicz.

Szef MON Antoni Macierewicz w „Gazecie Polskiej” zapowiedział, że zbliża się godzina prawdy. Tradycyjnie godzina prawdy wypadała o pierwszej, od której w PRL wolno było pić.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Możę ktoś mi powie, czym różni sie pies Pawłowa od suki Pawłowicza… Zbieżność miejsca akcji i nazwisk, jest zupełnie przypadkowa!