Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

W trakcie szczytu klimatycznego w Katowicach Polska otrzymała antynagrodę, czyli Skamielinę Dnia. W rewanżu my tą skamieliną napalimy w piecu.

W wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” Patryk Jaki powiedział, że ma w sobie wielką złość. No pewnie, na święta miał obiecane 3 zestawy metra do budowy, a tu kicha.

Beata Szydło zapewniła, że rodzice są zadowoleni z reformy edukacji. Prawdopodobnie chodzi o rodziców Anny Zalewskiej.

Rafał Ziemkiewicz zaoferował Lechowi Wałęsie miejsce przy schowku na szczotki w samolocie prezydenckim. Dla pana redaktora trzymamy miejsce przy wózku z trunkami.

W TVP Info politolog dr Artur Wróblewski ocenił, że Radosław Sikorski nie nadaje się na polityka z powodu niedojrzałości umysłowej. Widać politologia to dziedzina psychiatrii.

Janusz Śniadek z PiS powiedział, że są ikony bardziej kontrowersyjne niż prałat Jankowski. Najwidoczniej ruchanie dzieci jest kontrowersyjne tylko odrobinę.

 

MARTA M.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Wyslijcie tego nieogolonego RAFALA do CEJKROWSKIEGO do Ekwadoru i niech z tamtad naprawiaja razem pisowska Rzeczpospolita.I niech sie w koncu odpierdoli od bylego Prezydenta. Przepraszam za wulgarne slowo ,ale na iine nie zasluguje.