Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Do 23 proc. wzrośnie VAT na prezerwatywy, okulary przeciwsłoneczne, strzykawki, cewki i odciągacze do mleka. Wszystkie te przedmioty łączy fakt, że nie używał ich Jezus.

Jan Olszewski powiedział, że Antoni Macierewicz najlepiej sprawdza się w wykonywaniu zadań pozornie niemożliwych. Z Macierewiczem może pod tym względem konkurować tylko kornik drukarz.

Tadeusz Rydzyk powiedział, że będzie normalnie, jeżeli będzie tyle procent mediów polskich w Polsce, ile procent jest Polaków. Polaków w Polsce jest tyle procent, co w spirytusie.

Mateusz Kijowski zamieścił w sieci swoje zdjęcie podpisane: „Mateusz je bułkę”. Jeśli wziąć pod uwagę zalegające alimenty, to pan Mateusz jebułkę ma już za sobą.

Dr Marek Migalski zauważył, że w pięćdziesięciu wydaniach „Wiadomości” pojawiło się 48 antyniemieckich materiałów. Arbeit, arbeit, polnisches schwein!

Magdalena Ogórek została nową prowadzącą program „Rozmowy pod krawatem” w Radiu Szczecin. Jeżeli oprócz krawata pani Magda będzie nosić uszka króliczka, to liczymy na transmisję wideo.

 

MARTA M.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.