Motto tygodnia: Nie pozwolą sprawiedliwi i prawi – Duda Falenty nie ułaskawi.

PSL odniosło zaskakujący sukces w ostatnich wyborach samorządowych. Wygląda na to, że „Rolnik szukał żony”, a znalazł elektorat.

Grażyna Kulczyk tym razem pochyliła się nad bogatymi, o których powiedziała, że mają tyle samo stresów i takie same problemy jak ubodzy. Pani Grażynka np. ma kłopot z dostaniem się do terapeuty.

Rodzina Boba Marleya wprowadziła nową markę kosmetyków z marihuaną. Teraz czekamy na kremy i toniki sygnowane przez Dariusza K.

Tomasz Terlikowski powiedział „Jeśli coś wygląda jak sfałszowanie wyborów, zniszczenie wolnych wyborów, no to trudno nie przypuszczać, że to jest sfałszowanie wyborów”. Bo jeśli coś wygląda jak Terlikowski, mówi jak Terlikowski, no to trudno nie przypuszczać, że jest to Terlikowski.

Tytuł „Pracodawca godny zaufania” przypadł w tym roku PKP Cargo, Edipresse Polska i TF SKOK. Czy Kancelaria Sejmu brała udział w tym konkursie?

Krzysztof Rutkowski oświadczył się bez obecnosci mediów, „bo nie wszystko jest dla kamer”. Pewnie, większe wydarzenia zasługują na tekścik.

Na stronie Fronda.pl dr Ewa Galewska, neurologopeda z Kliniki Leczenia Jąkania w Warszawie, mówi, że w leczeniu jąkania należy zaufać Bogu i Matce Boskiej. Co, co, co, co?

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.