Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Piotr Gliński w Radiu Łódź powiedział, że program nowego rządu będzie oparty na dwóch filarach – gospodarce i kulturze. Prezes jak zwykle będzie dyndał po środku.

Cały tydzień dyskutowano kto powinien reprezentować Polskę podczas minionego szczytu na Malcie. Nikt nie wpadł na pomysł, że godnie reprezentuje Polskę wyłącznie Robert Lewandowski.

Jak podaje Fronda.pl, Andrzej Duda zanurzył się w głębokiej zadumie przy relikwiach Jana Pawła II. Nam też w sklepie mięsnym zdarza się głęboko zadumać.

„Wall Street Journal” nazwał Antoniego Macierewicza proamerykańskim jastrzębiem. To szczyt chamstwa naśmiewać się z dzioba polskiego ministra obrony!

W TVN 24 politolog Kazimierz Kikpowiedział, że mamy rząd silnych osobowości. Pod wodzą Napoleona.

Dziennikarz Polsatu na wizji przewrócił się i złamał nogę. Ślady na złamaniu otwartym wskazują na zemstę tygrysa bengalskiego.

Tomasz Terlikowski nazwał pornografią zdjęcie umierającego Kiszczaka opublikowane w „Super Expressie”. Strach pomyśleć, co pan Tomasz czuje, widząc Jezusa na krzyżu.

Wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak liczy, że patriotycznego święta nie zakłócą policjanci. Panie sierżant, podaj cegłę.

Marta M.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.