Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Jedno z najstarszych drzew w Europie, cis pospolity rosnący w Szkocji, zmieniło płeć z męskiej na żeńską. To ciota, nie cis.

Red. Mikołaj Lizut powiedział o modelkach, że to żadna sztuka postawić najpierw prawą, a potem lewą nogę. Bądźmy szczerzy, Mikołaju, ta sztuka była nieraz dla ciebie wyzwaniem.

Portal Fronda.pl informuje, że ministrem w rządzie PiS nie zostanie ojciec Agnieszki Radwańskiej. W tym rządzie raczej stawiamy na ojców Kościoła.

Poseł Liroy Marzec zapowiedział, że zgłosi do prokuratury swoją nieoficjalną stronę na Facebooku prowadzoną przez studentów. Zapowiadają się wydarzenia marcowe.

Specjaliści z uniwersytetu w Padwie znaleźli ślady gruszek i śliwek na całunie turyńskim. Pytanie, kto uwalał całun sałatką owocową, ciągle jest otwarte.

Karol Strasburger będzie czytał „Noce i dnie” podczas Festiwalu Sztuki Słowa w Poznaniu. Do odpowiedzi szykuje się rodzina Niechciców.

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła skarga na telewizję Polsat za zagłuszenie reklamami ostatniego fragmentu „Życia Pi”. Cały Polsat jest pi, pi, pi…

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.