Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

Według prof. Zbigniewa Izdebskiego 75 procent zwolenników PiS używa prezerwatyw. Jak widać, żelazna logika obowiązuje ich w każdej sferze życia.

Monika Olejnik pojawiła się na imprezie Doskonałość Roku 2014 w pstrokatej stylizacji i różowym futrze na szyi. Z całą sympatią odradzamy Pani Monice skojarzeń z farbowanym lisem.

Maria Czubaszek i Adam „Nergal” Darski wystąpili w bożonarodzeniowej kampanii reklamowej sklepów Empik. Chwała na wysokości!

Srebrny medal na targach wynalazków w Niemczech zdobyła wtyczka do prądu wyprodukowana przez firmę z Ostrowca Lubelskiego. J-23 znowu nadaje.

Telewizja Polska i Polskie Radio odmówiły emisji spotu Instytutu Spraw Obywatelskich „Dość olewania – Obywatele decydują”. Prawda, olewania nigdy dość!

Burmistrz Zakopanego chce poprawić film promujący Polskę – tak, aby krzyż na Giewoncie był większy. Krzyż powinien być zdecydowanie większy, w końcu dzieli całą Polskę.

Zdaniem wiceminister gospodarki Ilony Antoniszyn-Klik Arktyka jest szansą dla polskich stoczni, firm wydobywczych i budowlanych. Zaludnienie Arktyki wynosi od 0,1 do 0,03 mieszkańca na kilometr kwadratowy, jest więc szansa, że jak coś się nie uda, to nikt tego nie zauważy.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.