Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło zamiar zakupu kupna śmigłowców „w ramach pilnej potrzeby operacyjnej”. Otwieramy OIOM dla helikopterów?

W wywiadzie dla serwisu Onet.pl Jarosław Kaczyński zapowiedział, że w pewnym momencie będzie musiał odejść. Dla usprawnienia obchodów proponujemy 10 kwietnia.

Elżbieta Kruk z Rady Mediów Narodowych podkreśliła, że za wyborem Jacka Kurskiego na prezesa TVP przemawiała jego osobowość. Pewnie, z pana Jacka to szatan, nie kogut!

Posłanka Krystyna Pawłowicz zastanawia się, czy „w Gdańsku w ogóle mieszkają jeszcze Polacy?”. Kto pamięta, jak z Sejmu trzeba było wyprowadzić posła Janowskiego?

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki zapowiedział stosowanie dozoru elektronicznego dla pseudokibiców. Najbardziej aktywni zostaną odznaczeni.

Reduta Dobrego Imienia chce na tablicach upamiętniających egzekucje zamienić „hitlerowcy” na „Niemcy”. A nie lepiej z nazwiska napisać, że Merkel?

Portal Fronda.pl nazwał Hillary Clinton kandydatką nr 666. Trump jest kandydatem nr 69.

Posłanka Anna Sobecka zażądała, aby Antoni Macierewicz publicznie przeprosił wszystkie osoby, które zaangażowały się w ochronę życia poczętego. Najlepiej niech Pan Minister przeprosi wszystkich poczętych.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.