Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Prezydenci Kwaśniewski, Wałęsa i Komorowski nie otrzymali dotychczas zaproszeń na obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Ciekawe, czy na obchody przybędzie sarkofag z Wawelu?

Andrzej Duda zapewnił, że wierzy, iż nasz kraj ma szansę być potęgą w dziedzinie przemysłu kosmicznego. Przemysłem kosmicznym pan prezydent zajmie się natychmiast po rozwiązaniu problemu żarówek.

Książę Hary nie będzie pić alkoholu, aby wesprzeć żonę podczas ciąży i karmienia piersią. Zapewne ta oszczędność księżnę wesprze pieniężnie.

Sejm zdecydował, że poniedziałek 12 listopada będzie w tym roku dniem wolnym od pracy. Miło, że Polska godnie obejdzie światowy Dzień Zapalenia Płuc.

Po przegranych wyborach Piotr Guział zapowiedział pożegnanie się z polityką. Czyli przestanie dreptać za Jakim.

Kuba Wojewódzki podsumował wyniki wyborów w Warszawie słowami: „Goń się, leszczu”. Obawiamy się, że radość z deleszczynizacji polskiej polityki jest przedwczesna.

Jak odkryli reporterzy TVP Info, kuracjusze jednego z ośrodków w Rabce-Zdroju zostali pokąsani przez pluskwy. Za to gruźlica, odra, polio i błonica nigdy nikogo nie pokąsały.

 

MARTA M.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.