Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Prof. Jan Tadeusz Duda zapewnił, że Andrzej i Agata bardzo się kochają i nie ma u nich żadnego kryzysu. Ciekawe, kiedy pani Agata po raz ostatni widziała Black Hawka pana prezydenta?

Jerzy Zelnik powiedział, że w skutek syndromu postaborcyjnego przez całe życie czuje się mordercą i zabójcą. Do Gostynina z nim!

Jaś Kapela został skazany na 500 zł grzywny za pohańbienie polskiego hymnu narodowego. Przypominamy oficjalna wersja hymnu brzmi „przejdziem Wisłę, przejdziem Wartę będziem Polakami” czyli trzeba uciekać na zachód do Niemiec.

Jak podaje TNS ponad połowa badanych jest przeciwna zakazowi handlu w niedzielę. To są ci badani co rano w niedziele kupią bułki w Carrefour, a wieczorem Caracale od Airbus Helicopters.

Wiceminister MON Bartosz Kownacki powiedział, że Francuzi uczyli się od nas jeść widelcem. Widocznie oglądali posłankę Krystynę Pawłowicz podczas obrad Sejmu.

Roman Giertych zastanawia się, czy emerytura Macierewicza nie będzie kiedyś płacona w rublach. Według nas będzie płacona w Tworkach.

„Brutalna prawda. Durczok ujawnia” – będzie brzmiał tytuł nowego programu Kamila Durczoka w Polsat News. Zapewne sam siebie ujawni.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.