Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

TVP Info przyznało, że w serwisie i na Facebooku usuwa komentarze dotyczące strajku lekarzy. To znak czasów, teraz na usuwanie mogą sobie pozwolić tylko administratorzy.

Joanna Przetakiewicz wyznała, że jej sesja w „Playboyu” to była praca artystyczna. Jednym z prekursorów martwej natury był Caravaggio.

Według nowej ustawy dyrektor szkoły co 3 lata ma oceniać prezentowane przez nauczycieli postawy etyczne i moralne. Jeśli dyrektor stwierdzi obecność błony dziewiczej będzie premia.

Niepubliczne uczelnie medyczne nawet za granicą poszukują zwłok na zajęcia z anatomii. Może chociaż w ten sposób możemy się wywiązać z przyjmowania imigrantów?

Beata Szydło powiedziała, że nie dostrzega złych relacji między Antonim Macierewiczem, a Andrzejem Dudą. Z taką spostrzegawczością odradzamy samodzielne prowadzenie pojazdów mechanicznych.

Paweł Kukiz stwierdził, że polska służba zdrowia jest w takim stanie, że jego lekarz ortopeda wygląda gorzej niż on. Panie Pawle, prosimy przekazać lekarzowi, aby zrezygnował z alkoholu i narkotyków.

Dorota Wellman odezwała się w temacie modelek: że pokazują dupy, a w głowach pusto. Jest to przemyślenie godne prowadzącej program śniadaniowy.

 

MARTA M.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.