Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

W poznańskim zoo niedźwiedzica Ewka bawiła się wykopanym pociskiem moździerzowym z czasów II wojny światowej. Równie nieroztropnie zachowała się Marta Kaczyńska krytykując pomysł zaostrzenia prawa aborcyjnego.

Wojciech Cejrowski uważa, że lider KOD-u Mateusz Kijowski za obecność na pogrzebie żołnierzy wyklętych powinien dostać po pysku. A nie serię w brzuch?

Hasłem „Właśnie to lubię” Maryla Rodowicz reklamuje sodę oczyszczoną. Soda może wywabić nawet najbardziej kolorowe jarmarki.

Andrzej Duda na spotkaniu z niepełnosprawnymi powiedział, że nowoczesne państwo musi usuwać bariery. Oraz balustrady, poręcze i relingi.

ABW prowadzi śledztwo w sprawie dwóch obywali Federacji Rosyjskiej, którzy puszczali drona nad kancelarią pani premier. Może się potem uda wymienić drona na tupolewa?

10,5 tys. zł musi zapłacić były senator Krzysztof Piesiewicz za „nieudolne usiłowanie posiadania kokainy”. Cena za gram mąki nawet za okupacji nie była tak wysoka!

Wśród trzech kandydatów na stanowisko prezesa stadniny w Michałowie jest hodowca norek. Jak koń padnie, to się przynajmniej norki wyżywią.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.