Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

Jacek Kurski ukarał dyrektorów TVP za kanibalizację anten. W Rosji też złapano kanibali, ale nie wiadomo, czy posiłek zaczynali od anten.

Internauci żądają usunięcia konta Krystyny Pawłowicz z Facebooka. A nie lepiej wysłać pani poseł messengerem barana wypchanego siarką?

Konserwatywni duchowni zarzucili papieżowi Franciszkowi szerzenie herezji. Na tym stosie jeszcze będzie można popcorn zrobić.

Leszek Miller powiedział, że jest duża szansa na to, że w kolejnej kadencji SLD będzie w parlamencie. Pan premier chyba chce wykorzystać metodę na wnuczkę.

Minister Szyszko powiedział, że mamy ogromne zasoby geotermalne; to centralne ogrzewanie, do którego wystarczy się podłączyć. Czyli wystarczy Rydzykowi w dupę kranik włożyć.

Kompozytor Tymon Tymański powiedział, iż jego mama nie mogła przeżyć tego, że pokazał dupę w telewizji. A jak się czuje matka Andrzeja Dudy?

Poseł Suski poleciał do Chin na koncert chopinowski. Co to będzie za przesłuchanie!

 

MARTA M.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Przywrócić rubrykę „co się NIEsie w Sms-ie” a nie tylko facebooki i Twittery…ludzie kupują gazetę,płacą i chcą poczytać papier a nie net….