Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

W Anglii rozpętała się „świńska afera” po informacji, że David Cameron w czasach studenckich włożył swojego penisa do pyska martwej świni. Tak Anglicy wynaleźli rożen.

Sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Dudy powiedział, że z pałacu prezydenckiego zginęły cenne dzieła sztuki. Były prezydent Komorowski zapewnia, że odszedł bez obrazy.

Bartosz Węglarczyk apeluje do serwisów plotkarskich, aby nie nazywały go Panem Ogórkiem. Jest pewien rodzaj naiwności, który dorosłemu mężczyźnie nie przystoi.

Lufthansa od nowego roku wprowadza darmowy dostęp do internetu na pokładach samolotów. Imigranci będę mogli wrzucać foty na Facebooka w drodze powrotnej do domu.

4 października w krakowskim kinie „Kijów” odbędzie się premiera filmu o Januszu Korwin-Mikkem. Kto idzie na „Balladę o Januszku”?

Biskup płocki Piotr Libera porównał w homilii uchodźców do krzyżaków. Będą śpiewać „Chrystus zmartwychwstał” po niemiecku?

Część podręcznika dla wychowanków poprawczaków wydanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości została skopiowana z internetowego portalu o dobrych manierach. Jak się uczyć, to od najlepszych.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.