Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Wiceprezes PiS Joachim Brudziński powiedział, że dziś wielu poubierało gacie z napisem PiS. Czy napis był żółty z przodu czy brązowy z tyłu pan wicemarszałek nie sprecyzował.

Projekt ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę ma objąć również sklepy internetowe. Wygląda na to, że niedziela zostanie dniem Porntuba.

Po pobiciu profesora UW Tramwaje Warszawskie zapowiedziały wprowadzenie monitoringu do każdego tramwaju. To znaczy, że dalej będzie można dostać po ryju, ale pokażą go w TVN 24.

Policjanci opublikowali zdjęcie mężczyzny, który pił alkohol w kościele Św. Franciszka w Poznaniu. A kto powiedział bierzcie i pijcie z niego wszyscy?

Beata Kempa przyznała, że najbardziej podziwia w Jarosławie Kaczyńskim to, że potrafi on wznieść się ponad podziały. Prezes głównie wznosi się ponad trójpodziałem władzy.

W Warszawie mocno opalonej Polce nieznani sprawcy wyryli na samochodzie napis Allah Akbar. Idą ciężkie czasy dla właścicieli solariów.

Ksiądz Jacek Stryczek zapewnił, że „Szlachetna Paczka” w CV to 100 proc. pewności na znalezienie dobrej pracy. Szczególnie w spółkach skarbu państwa.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.