Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Mariusz Błaszczak zapewnił, że zarzuty o braku pomocy po nawałnicach to kłamstwo totalnej opozycji. Chodzi o nawałnicę, którą rząd PiS 334 lata temu pokonał islamistów z imperium osmańskiego.

Jak podaje „Fakt”, dziennikarze prowadzący „Wiadomości” zarabiają od 30 do 40 tys. miesięcznie. To nie jest dużo, zważywszy na horrendalne ceny przeszczepów twarzy.

Minister Szyszko nazwał ojca Rydzyka duchowym przywódcą Polski. Nawet niemieccy aktorzy porno wydają się zachowywać powściągliwiej niż ci panowie.

Krystyna Janda w Radiu Zet powiedziała, że czuje się jak gdyby ktoś na nią srał cały czas. Człowiek z brązu?

Polscy muzycy zostali oskarżeni o zbiorowy gwałt w USA. Ktoś z PiS mówił coś o karze śmierci i torturach?

Z okazji 70. urodzin ks. Popiełuszki Poczta Polska wprowadzi do obiegu kartkę pocztową. Na tej kartce najlepiej napisać: Serdecznie pozdrawiam, dojechałem bezpiecznie.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • „Minister Szyszko nazwał ojca Rydzyka duchowym przywódcą Polski.”
    O Matko, chyba pogięło panu ministru, albo co. Ale jakby papcio Rydzyk nie był papciem, to byłby z niego genialny minister od gospodarki, bo papcio ma łeb do interesów jak mało kto, kuervas ! Ja go podziwiam za to, ile on zrobił dla Torunia i w ogóle dla kraju w zakresie kultury i higieny – te geotermy !! Krysia Janda może przeca uskoczyć na bok, żeby te gówna nie leciały na nią. Notka dot. karty pocztowej w rocznicę śmierci ks. Popiełuszki niesmaczna i głupia. Hej !-
    Hej !-

    • Cale NIE jest niesmaczne. Osoby delikatne i ze slabym zoladkiem nie powinny tu zagladac!

    • looo Matko Bosko, Toz TU interenety sie konco?? Alez tu duzo komentarzy, normalnie ludziska sobie z rak wyrywaja to opiniotworcze medium z jego swiatlymi przemysleniami na kazdy temat. Ale zadupie!!