Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Jak podaje „Gazeta Prawna”, w związku z programem „Rodzina 500 plus” ubywa klientów firm pożyczkowych. Teraz lichwą zajęły się mamuśki?

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji obliczyła, że w TVP w pierwszym półroczu 2016 r. o PiS mówiono o 100 godzin dłużej niż PO. Teraz tyle się mówi o Hannie Gronkiewicz-Waltz, że proporcje powinny się wyrównać.

Paweł Kukiz powiedział, że w filmie „Smoleńsk” jest coś przejmującego. Prawdopodobnie pana Pawła przejął widok sobowtóra Lecha Kaczyńskiego na premierze.

Wojciech Cejrowski ostrzegł, że granie w „Pokemon Go” może być narzędziem wykorzystywanym przez terrorystów. Serio, obawia się, że pomyli terrorystę ISIS z Pikachu?

Komandosi 6. Brygady Powietrznodesantowej odczytywali fragmenty powieści „Quo vadis” podczas codziennych ćwiczeń, np. skoków spadochronowych. Przynajmniej wiadomo, że jesteśmy gotowi odeprzeć atak polonistek.

Prezydent Duda wystosował listy do brytyjskich prymasów w sprawie sytuacji Polaków na Wyspach. Prezydent Polski zrobił wszystko, co w jego mocy.

Minister Szałamacha zaproponował, aby wprowadzić jedną wolną od handlu niedzielę w miesiącu. Czy ta niedziela nie powinna przypadać w miesięcznicę?

Za 79 zł można kupić pudełko z trawą ze stadionu Legii Warszawa. Wielkość pojemnika sugeruje, że skorzystać z niego będą w stanie tylko małe pieski.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • cyt.:…Za 79 zł można kupić pudełko z trawą ze stadionu Legii Warszawa. Wielkość pojemnika sugeruje, że skorzystać z niego będą w stanie tylko małe pieski….
    A juz myslalem, ze Male PiSiorki typu SwietyKaczor….