Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Portal Fronda.pl podał wiadomość, że Fryderyk Chopin zdążył się nawrócić na łożu śmierci. W ostatnim tchnieniu również kategorycznie sprzeciwił się in vitro.

Jarosław Gowin zapowiedział, że nie pozwoli, aby Państwo Islamskie wysadzało polskie niemowlęta. Zamiast do nocników niech walą w pieluchy.

Fundacja Głos dla życia zorganizuje w tym roku szkolnym kolejną edycję programu edukacyjnego „Jaś w każdej szkole”. 10-tygodniowy płód w szkole zabłyśnie wiedzą z podziału komórek.

Rzymscy radni chcą obrócić pomnik J.P.2 stojący przed dworcem Termini, tak aby papież stał twarzą zwróconą do podróżnych. Obecnie Jan Paweł II jest symbolem udawania się w ostatnią podróż.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński został Człowiekiem Roku dorocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. Mamy nadzieję, że to zwykła literówka i chodzi o Forum Ekumeniczne.

Jak informuje „The Independent”, 29 uczestników konferencji poświęconej homeopatii i medycynie alternatywnej musiało zostać hospitalizowanych z powodu halucynacji. To działa!!!

Piotr Duda wyjawił, ze pies Kacperek śpi z nim w łóżku. Kacperek ma szansę na większą popularność niż Alik i Ola Kwaśniewska razem wzięci.

W mediach społecznościowych politycy i celebryci masowo deklarują chęć pomocy imigrantom. Najbardziej realna pomoc, jakiej imigranci mogą się spodziewać, to bieg poparcia ulicami Warszawy.

 

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.