Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Jak podała TVP Info zamach z 11 września przetrwała Biblia wtopiona w szkielet WTC. Durny Koran zjarał się w samolotach.

Według „Rzeczpospolitej” służbę w Straży Marszałkowskiej rozpoczęły 2 psy. Ryszardowi Petru radzimy zacząć treningi na bieżni.

Radio Maryja poinformowało, że obecność starych wysokich kościołów sprzyja różnorodności występujących w okolicy ptaków. Czyli można spokojnie dalej wycinać drzewa.

Jak informuje Centrum Prasowe TVP, telewizja węgierska kupiła wiele produkcji dotyczących historii Polski. W duchu umiłowani Węgrzy, w darze przesyłamy wam „Koronę królów”, radujcie się!

Błażej Spychalski, nowy rzecznik prezydenta, powiedział, że Andrzej Duda nie ma żadnych słabych stron. Rzecznik już zaczął się uczyć.

Prezes ZUS Gertruda Uścińska na forum w Krynicy opowiedziała o górniku, który dostaje 9 tys. zł emerytury. Drodzy artyści, trzeba było węgiel kopać.

Minister Piotr Gliński zapewnił, że nie dał ani grosza na film „Kler”. Dostanie rozgrzeszenie?

W Krakowie ruszyła kampania „Proszę ciszej”. Nie jest skierowana do Małgorzaty Wassermann, tylko do turystów.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Logo tej waszej „Prasy śniadaniowej” niedzisiejsze jakieś.
    Ikonka z iPadem byłaby bardziej na miejscu. Kawa może zostać

  • Ale radio Maryja nie podało ile różnych gatunków ptaków przypada na jeden kościół. To co to za statystyka ? Brak wiarygodności. A gdzie odwołanie do opracowań naukowców ? Artykuł, rok, pozycja, nazwa czasopisma !!!