Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

W Przywidzu na Pomorzu premier Kopacz zaśpiewała z kołem gospodyń wiejskich piosenkę „Nikt na świecie nie wie, że się kocham w Ewie”. Puenta „Cała sala śpiewa z nami” niestety do tej sytuacji nie pasuje.

Grupa Konspol planuje budowę fabryki w Indonezji, gdzie zamierza rozszerzyć ofertę o kiełbasy z krokodyla. Konspol w Polsce też kiedyś miał linię zielonych parówek.

Zdaniem Beaty Szydło trzeba zasypać rowy, które powstały przez 8 lat. Rowy radzimy zasypywać talkiem.

Polska przekaże Ukrainie auta policyjne wartości 5,6 mln zł. Rosja jak już przekazuje, to razem z załogą.

Abp Hoser zauważył, że biskupi są jak niemowlęta: długo śpią, a gdy się obudzą, to głośno płaczą. A kto ma taką śliczną fioletową czapeczkę?

Resort finansów anulował przetarg na strzelby gladkolufowe dla sił specjalnych. Urzędnicy mają szukać bardziej masowych rozwiązań.

Premier Kopacz zapowiedziała, że zadba o to, aby dzieci nie były grubaskami. A kto zadba, by pani premier nie była politycznym trupkiem?

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 • Bracia i Siostry
  W tych jakże ciężkich dla Ojczyzny chwilach, jest wielka rola do spełnienia przez Kościół Kat., który powinien prowadzić ośrodki dla uchodźców.
  Karmić wieprzowiną, bo to zdrowe, choć muzułmanie się czepiają, rano i wieczorem paciorek po polsku. Pogadanki z księdzem. Nabożeństwa.
  Myślę, iż tej ważnej misji mógłby podołać, mający wielkie osiągnięcia w edukacji, zakon sióstr Boromeuszek. Idealny dla syryjskich chłopczyków.
  Zaprawdę powiadam wam, iż godzien tej misji jest także zakon oo. Redemptorystów.
  Mamy też znamienitych kapłanów: doktor Piotr Natanek, ojciec Rydzyk, dziećmi może zaopiekować się abp. Juliusz Paetz.
  Po tym albo sami stąd uciekną, albo powiększą rodzinę Radia Maryja. Lepsze to niż jihad.
  Szczęść Boże szanownym forumowiczom oraz redakcji.