Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Minister Anna Zalewska zapewniła, że w klasach czwartych nie ma historii powszechnej, aby dzieci zachwycić historią. Zgodnie z zasadą: im mniej wiesz, tym dłużej pożyjesz.

Jacek Kurski zapowiedział odbudowę prestiżu TVP na rynku telewizyjnym w naszym kraju. Jacek Kurski będzie twarzą tego prestiżu.

Beata Szydło z radością stwierdziła, że nad polskim morzem wypoczywa coraz więcej Polaków. Z tym że – niestety – nie wszyscy wypoczywają w ośrodku prezydenckim w Juracie.

Krystyna Pawłowicz nazwała Emmanuela Macrona niedojrzałym narcyzem. Czyli prezydent Francji kojarzy się Pani Poseł z cebulą?

Jak podaje portal Niezależna.pl, Niemcy testują na swoich obywatelach hormon, aby ci byli milsi dla uchodźców. To nie hormon, to horror.

Paweł Mucha, zastępca szefa Kancelarii Prezydenta, zapewnił, że nie ma złej krwi między prezydentem a PiS. Tylko nazwisko ma pan niefartowne do używania takich wyrażeń.

NASA planuje schłodzić wulkan Yellowstone, żeby zapobiec jego wybuchowi. Jeżeli z tym wulkanem się nie pali, to radzimy skorzystać z oferty Autosanu.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Doskonałe video na 1. września. Brakowało takich jak Pan w tamtych czasach, panie Urban

  • Po potopie w Houston liczba bezdomnych, i już teraz wielka, pewnie się potroi.
    Papież na pewno wyśle tam jakieś błogosławieństwo. A wy? Moglibyście przynajmiej coś choćby napisać.Alb karykaturę z Trumpem narysować.
    Czytam NIE co tydzień i rzuca mi się w oczy, że Trump dla was praktycznie nie istnieje. A taki materiał dla satyryków politycznych pojawia się raz na 1000 lat. Panie Urban, od Dudy ziewać się chce