Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Jak informuje „Nasz Dziennik”, wkrótce rozpocznie się proces beatyfikacyjny rodziców św. Jana Pawła II. Idąc tym tropem doczekamy się beatyfikacji Lucy Australopithecus.

3 promile miał mężczyzna, który kąpał się i zrywał kwiaty w stawie przy zamku w Łańcucie. A jednak nie próbował przykleić szyby do drzwi taśmą klejącą.

Patryk Jaki otworzył na ul. Koszykowej w Warszawie „Jaki Cafe”. Kiełbasa się skończyła?

Z „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego w ramach adaptacji na polecenie prezydenta usunięto 30 proc. tekstu. Mógł Cezary Baryka nie demonstrować przed Pałacem Prezydenckim.

Kancelaria Sejmu odmówiła podania informacji o liczbie i cenie szabli kupionych dla Straży Marszałkowskiej. Liczbę szabli będzie można oszacować po liczbie koni zaparkowanych przed Sejmem.

Mateusz Morawiecki powiedział, że przekop Mierzei Wiślanej to przekop ku rozwojowi. Żądamy, aby premier przekopał się wreszcie do rozumu.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • Żądamy, aby premier przekopał się wreszcie do rozumu. To nie fair! Nalezy wysuwac tylko takie zadania, które sa mozliwe do spelnienia!

    • On sprawia wrażenie jakby mu już ktoś porządnie ten rozum przekopał.

      • Przekopal, przeoral i wywrócil na lewa strone. Albo on wierzy to, co p…oli albo, co bardziej prawdopodobne, klamie i bredzi dla kariery politycznej i nie wierzy w ani jedno wlasne slowo.