Motto tygodnia: Zrozumcie to wreszcie – ktoś może was wyhuśtać w areszcie.

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro nakazał wypuszczenie z aresztu wandali, którzy pomazali grób Bolesława Bieruta. W razie śmierci Leszka Millera rodzinie radzimy skremować go i rozsypać.

Wśród potraw, które papież Franciszek zjadł z grupą młodych ludzi podczas ŚDM, były ogony wołowe. To oficjalne stanowisko Polski w sprawie pomocy uchodźcom.

Jacek Kurski został odwołany, a następnie przywrócony na stanowisko prezesa TVP. Czy to się liczy jako zmartwychwstanie?

Władze Darłowa planują karać mandatami plażowiczów rozstawiających na plaży parawany. Biednemu zawsze wiatr w oczy.

Jak podaje TVN24bis znana marka odzieżowa Burberry zamknie swoje butiki na terenie Polski. To w Polsce ktoś nosił oryginały?

Roman Giertych powiedział, że Lech Kaczyński nie brał udziału w powstaniu warszawskim, nie przenosił rannych, nie stał na barykadach. Z werdyktem byśmy jednak poczekali na wyniki oficjalnego śledztwa IPN.

O 287 proc. wzrosły wpływy z reklam „Gazety Polskiej” w ciągu ostatniego roku. Rozumiemy, że wiele firm płaci, żeby się tam nie pojawić.

Szef MSZ Witold Waszczykowski powiedział, że czuje się oszukany przez Komisję Wenecką. A co – spodziewał się, że idzie do łaźni?

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.