Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

W Starachowicach Jarosław Kaczyński uroczyście dokonał otwarcia ulicy Jadwigi Kaczyńskiej. Ta ulica powinna nosić nazwę Matki Jadwigi od Aniołów.

Również Jarosław Kaczyński wyznał, że kot występujący w „Uchu prezesa” nie jest jego, gdyż jeden jego kot jest szary, a drugi czarny. A trzeci ma obłąkane oczka i siwą bródkę?

Członek włoskiej Camorry o pseudonimie „Studente” wpadł w pizzerii w Nowym Targu. Wreszcie lepsza rekomendacja lokalu niż od Magdy Gessler!

Red. Tomasz Sekielski nazwał produkcję TVP „Pucz” filmopodobnym gniotem propagandowym. Panie Redaktorze, jest prawda czasu i prawda ekranu.

Red. Tomasz Terlikowski apeluje, aby bardziej od smogu bać się Szatana. Ciekawe, w jakich jednostkach będzie podawane dobowe stężenie Szatana w Polsce.

Podczas forum gospodarczego w Davos wicepremier Mateusz Morawiecki będzie siedział przy jednym stole z aktorem George’em Clooneyem. Tytułu Miss Davos wicepremier w tym roku nie zdobędzie.

Prezydent Duda klęczał tym razem podczas oficjalnej wizyty w Izraelu. Pan prezydent tyle czasu spędza na kolanach, że niedługo zamiast chodzić, będzie raczkować.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.