Motto tygodnia: Ale draka! Afera Piebiaka!

„07 zgłoś się”, „Zmiennicy” i „Alternatywy 4” podbijają rynek polskich gier planszowych. Na realizację czekają wtorkowe konferencje prasowe rzecznika rządu i wprowadzenie stanu wojennego.

Papież Franciszek zachęcił wszystkie matki do karmienia piersią nawet podczas mszy. Oby im się tylko mleko w wino nie przemieniło.

Rafał Ziemkiewicz powiedział, że wszyscy jesteśmy górnikami. Panie Redaktorze, nie wszyscy mogą być górnikami, ktoś musi zostać Łyskiem!

Jan Pietrzak w tygodniku „wSieci” twierdzi, że każdy czajnik pracuje dla Gazpromu. Czyżby coś się pod pokrywką przegrzało?

„Zabójcze zauroczenie” z udziałem Danuty Stenki jako prowadzącej to propozycja stacji ID na walentynki przedstawiająca historie osób, które zabiły z miłości. Nagrodą za najbardziej romantyczną historię powinien być komplet noży.

Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo-Radykalny i Unia Polityki Realnej podpisały się przeciwko występowi Marii Czubaszek w Pile. Pani Marii gratulujemy takiego zainteresowania młodych byczków.

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • nie „byczków” tylko osłów, na których jeden Żyd codzień wjeżdża do Jarozolimy, albo baranów, które strzyże z kasy episkopatologia