Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Po zamachu w Monachium prezydent Andrzej Duda wysłał depeszę kondolencyjną do prezydenta Niemiec, w której przypomniał, że był to już kolejny atak. Kto twierdził, że on do dwóch nie potrafi zliczyć?

Rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich dr Jerzy Bukowski żąda dekomunizacji na cmentarzu na Powązkach. Who are you gonna call? Ghostbusters!

Agencja 8k wprowadziła na rynek nowy napój energetyczny pod nazwą „Żołnierze wyklęci”. To tzw. energetyk z żołędzi.

Krzysztof Bosak powiedział, że strach jest naturalną i zdrową reakcją, wyrazem resztek instynktu samozachowawczego Zachodu. Panie Krzysztofie, prosimy również pamiętać, że naturalną i zdrową reakcją na jedzenie kapusty są wiatry!

Dla upamiętnienia powstania warszawskiego IPN przygotował filcowe naklejki przedstawiające symbol Polski Walczącej. Filcową naklejkę można sobie przykleić do czoła i nosić zamiast kapelusza.

Grzegorz Napieralski powiedział o planach wakacyjnych, że szuka oferty last minute. Patrząc w dorobek polityczny pana Grzegorza, wydaje się, że oferty last minute nie są jego mocną stroną.

Minister Ziobro interweniował w sprawie pracownika drukarni, który odmówił drukowania ulotek fundacji LGBT. Tak z poligrafii została tylko grafia.

MARTA M.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.