Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Magda Gessler powiedziała, że ludzie często proszą ją o ratowanie ich związków. W kuchni, tak jak w związku, pół kostki masła może zdziałać cuda.

MON zapowiedziało, że merytorycznie skontroluje rdzewiejące ławki niepodległości. Merytorycznie to znaczy, że obejdzie się bez lania wody na ławki.

20 stycznia TVP 1 wyemituje pierwszy odcinek nowego programu „Sanatorium miłości”. Jeśli chodzi o TVP, to red. Michał Rachoń cierpi ostatnio na deficyt miłości.

Rafał Trzaskowski zapowiedział wprowadzenie do mazowieckich szkół programu przeciwdziałania mowie nienawiści. Przypominamy: na scenie w Gdańsku Stefan W. wypowiadał się raczej kulturalnie.

Papież Franciszek zaapelował, aby nie zapominać daty chrztu. W rocznicę można sobie zorganizować mały śmigus-dyngus.

 

MARTA M.

Wasze komentarze 5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • He, he, inna prasa śniadaniowa donosi, że Nancy Peolsi (ichniejsza Marszałkowa Sejmu) odmówiła zaproszenia Trumpa do Kongresu na wygłoszenie corocznego orędzia o stanie państwa. Niech se wygłosi w Białym Domu, powiedziała. No to dziś Trump do niej napisał, że jej planowaną w tych dniach „wycieczkę” (tak to okresił) do Brukseli i Afganistanu może se odbyć linią komercyjną. Bo rządowego samolotu nie dostanie.
    Mnie się wydaje, że NIE miałoby się o wiele lepiej w USA niż w Polsce. Same gnioty piszecie, ale to nie wina redaktorów ale tonącego w nudach kraju.

  • Fajna grafika Duda polisher – dziękujemy!!!

  • Treść na łamach i powtórki. Tak trzymać.