Motto tygodnia: Ale draka! Afera Piebiaka!

Red. Małgorzata Terlikowska napisała, że latem czuje się zmuszana do oglądania nagich torsów męskich i owłosionych brzuchów. Panowie mogliby choć Całun Turyński na siebie zarzucić.

Ponad 40 tys. zł kosztowało przewiezienie przez wojsko figury Chrystusa Króla z pracowni rzeźbiarskiej pod Krakowem do parafii w Poznaniu. Oczywiste, że zajmuje się tym Wojsko Polskie, w końcu Jezus jest zwierzchnikiem naszych Sił Powietrznych.

Podczas pielgrzymki rodziny Radia Maryja na Jasną górę premier Szydło powiedziała, że Polska jest oazą wolności w świecie. Niektórzy mylą oazę z fatamorganą.

Radio Maryja poinformowało, że monitoring drzewostanu w Puszczy Białowieskiej wskazuje na rozprzestrzenianie się korników. Wygląda na to, że korniki też skorzystały z programu „500 plus”.

Marta Kaczyńska zamieściła w internecie zdjęcie swoich nóg w toalecie. Na nasze oko pękła jej uszczelka.

Rzeczniczka PiS została ukarana „zwróceniem uwagi” za nazwanie Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Sądu Najwyższego zespołem kolesi. Co na to kolesie? Nawet nie zwrócili uwagi na taką karę.

Wojciech Cejrowski powiedział, że obecne „Wiadomości” poziomem przewyższają „Informacje” z Telewizji Trwam. W obu przypadkach chodzi o pomiar poniżej poziomu morza.

MARTA M.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.