Motto tygodnia: Człowieku! W aptekach nie ma leków.

Magda Gessler powiedziała, że swojemu ukochanemu, aby go podkręcić, daje poziomki prosto z krzaka. Widać Pani Magda nie jest fanką depilacji brazylijskiej.

Aktor Jerzy Zelnik przyznał, że z żoną, jako młodzi ludzie, zdecydowali się na aborcję. Teraz zapewne będzie się tym brandzlował w Telewizji Trwam.

W eleganckim kapeluszu rodem z filmów o don Corleone wystąpił prezydent Duda na obchodach rocznicy pogromu kieleckiego. Ponieważ nie było na czym, kapelusz oparł się na uszach.

Portal Fronda.pl poinformował o odkryciu naukowców, że znak krzyża zabija zarazki. To dlatego księża nie myją rąk.

W radiowej „Trójce” Bronisław Wildstein prawie codziennie czyta słuchaczom autobiografię „Cienie moich czasów”. Jak autor, taka „Mein Kampf”.

Tancerz Stefano Terrazzino namawia Annę Grodzką do udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Żeby się to tylko nie skończyło jak sztuczka z gwoździem w „Pytaniu na śniadanie”.

Europejski Trybunał Praw Człowieka uznał, że polskie sądy ograniczyły wolność wypowiedzi Jacka Kurskiego, skazując go za stwierdzenie, że w „Gazecie Wyborczej” są same kłamstwa. Z kolei Bóg zwrócił się do Kaina słowami: „Gdzie jest brat twój, Abel?”.

Na 45 minut zaplanowano rozmowę prezydenta Andrzeja Dudy z prezydentem Barackiem Obamą. Panie Andrzeju, prosimy nie klękać przed Czarną Madonną.

Wasze komentarze 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  • „Portal Fronda.pl poinformował o odkryciu naukowców, że znak krzyża zabija zarazki.” To wspaniała i odkrywcza informacja! Wspaniała, gdyż innych Fronda nie publikuje, a odkrywcza, ponieważ pokazuje jeszcze raz braki w wykształceniu redaktorów tego portalu. Czy oni wiedzą na przykład, że gest Kozakiewicza, zabija kieckowym niedzielna tacę? Obudzą się z ręką w nocniku… ale to jest idealne miejsce dla ich nieskalanych uczciwą i rzetelna dziennikarska pracą rąk!

  • Fajnie logo poprawiliście. NIE będe kretynem, to jasne.