Motto tygodnia: Opozycja podzielona, a Kaczor ze śmiechu kona.

Jolanta Szczepkowska z niesmakiem przypomniała, że Daniel Olbrychski ślubował abstynencję z okazji śmierci papieża. To akurat tłumaczy aktora, który w tej sprawie mógł oczekiwać cudu.

Bractwo Małych Stópek zbiera pieniądze na pieluchy dla dzieci uratowanych od aborcji. Aby dostać paczkę pieluch, wystarczy zaświadczenie o opłaceniu nielegalnego zabiegu.

Szczepan Twardoch zrobił przykrość innemu pisarzowi – Pawłowi Dunin-Wąsowiczowi – zostając twarzą Mercedesa. Jak powiedział Emil Cioran: Znakomity pisarz to człowiek pełen uraz.

Portal Fronda.pl nazwał Latającym Cyrkiem Monty Putina katastrofę rosyjskiego samolotu Su-24 m. Jak widać, szacunek do życia nie dotyczy rosyjskich pilotów.

TOK FM, „Gazeta Prawna” i „Rzeczpospolita” sprzeciwiają się powstaniu delfinarium w Mszczonowie. Resortowe media nie od dziś trzymają z waleniami.

Posłanka Marzena Wróbel w TVN 24 powiedziała, że patrzy na ustawę o in vitro z punktu widzenia dzieci, które zostały zamrożone. W upały to nawet kusząca perspektywa.

Jak podaje „Wprost”, Radosław Sikorski zamierza napisać książkę o Platformie Obywatelskiej. Najwidoczniej po ośmiorniczkach przychodzi ochota na białego kruka.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.